دانلود آهنگ جدید مسیح و آرش ای پی بعد از تو - An Overview

ابی:" خوشبختانه علاقمندان ترانه های من بیشتر شده اند؛ امسال بی صبرانه منتظر اجرا در اربیل هستم؛ سرزمین جدید و روحیه جدیدی را تجربه خواهم کرد."

من فکر میکنم مايکل جکسون از نظر هنر و تکنیک خواننده بسیار قابل توجهیه. مخصوصا دوران خوانندگیش با گروه جکسون فایو.

- آشنایی با ترانه سرایان داخل کشور ، به خصوص آقای یغما گلرویی دارید ؟

"طلوع کن" هم، با شروعی تلخ که بیانگر محیط و جغرافیای جاری در جامعه و زندگی راوی ست، با فضایی آکنده از امیدِ به طلوعِ یک ناجی آغاز می شود، و با پایانی عاشقانه، و باز هم همراه با امید طلوع ناجی پایان می یابد، از جمله آثار عاشقانه – اعتراضی زیبای این ترانه سراست.

بعد از اينکه من از آقای زلاند آهنگ ساخته شده رو گرفتم، يک صبح تا شب جداگانه روی اون کار کردم و قسمتهايی از اون رو تغيير دادم‎.

اگر سرسبزي و آرامشي خواهيم داشت، حاصل از خودگذشتگي عزاداران و سياه پوشاني ست كه زير سلطه ي حاكمان، جگرگوشه هايشان را از دست داده اند و عزيزانشان را به رهايي مردم هديه كرده اند. آنان فردا سازان آزادي اين سرزمينند.

یکی از خوانندگان پرسیده که چرا شما یک وبلاگ در سایت خود نمی گذارید تا با طرفدارانتان نزديکتر بشوید و از این طریق ارتباط بهتری با آنها برقرار کنید؟

از نکته های جالب ديگه ای که در برخورد نزديک با ابی متوجه شدم، دکمه سردست قرمز و دستبندهای نقره اش بود که دست جوونای بيست ساله ديدم. با يک گردنبند فلزی که علامت يک نوع دارو روش حک شده بود!

به طور قطع ابي يكي از درخشانترين كارنامه هاي هنري را در عرصه موسيقي پاپ اين مرزو بوم به نام خود ثبت كرده است . به گفته خود او‚ در اين مسير( و در سالهاي ابتدايي غربت در آلبومهايي چون كوه يخ و با تو) چند اشتباه نيز داشته و ترانه هايي را اجرا كرده كه در خور چنين كارنامه اي نبوده اند .

با پوزش از ترانه سراياني که در اينجا به صورت اختصاصي به آنها پرداخته more info نشده است . بايد گفت که تنها علت ، عدم وجود اطلاعات کافي در مورد آنان مي باشد . ترانه سراياني چون "فرهاد شيباني" ، "عادل حسني" ، "بيژن سمندر" ، "شرمين شجره" ، "هما مير افشار"، "مسعود فردمنش" ، "ژاکلين" ، "ناهيد ناظمي" ، "مينا اسدي" ، "ج.

وااااااااااااای ابی یه دونه ست عاشقشم وقتی میخونه تک تک سلول های بدنم به حرکت درمیاد

ابی :"اين آهنگ يک آهنگ عاشقانه است و اگر من خودم عاشق نباشم نمی تونم عاشقانه بخونم. شب نيلوفری به زندگی خصوصی خودم مربوط ميشه. واقعأ با دل و جون اين اهنگ رو خوندم. يک پندی هم برای همه دارم . عشق در نهايت زيبائی خطرناک هم هست ولی بدون عشق زندگی ما هيچ پايه اساسی نداره و به خطرش می ارزه و چه بخوايم چه نخوايم دامنمونو ميگيره.

برای من خوانندگی مهمتر است و سیاست با هنر هیچ نوع نزدیکی ندارد

ابی ادامه ميده که " تو اين کنسرت مردم با من همصدا می خوندن. تعجب کردم که آهنگهای جديدم که چندهفته ايه که بيرون آمده رو مردم حفظ بودن و با من می خوندن . واقعأ تحت تأثير قرار گرفتم.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *